System włamania i napadu | Systemy alarmowe

System włamania i napadu

System włamania i napadu ma za zadanie jak najszybsze wykrycie osoby niepożądanej w chronionym obiekcie i przekazanie tej informacji służbom odpowiedzialnym za zapewnianie bezpieczeństwa. Firma Atom Service zajmuje się technicznym zabezpieczaniem budynków zarówno prywatnych jak i użyteczności publicznej. Oferuje szeroki wybór urządzeń systemowych, mających na celu zapewnienia ochrony w obiektach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Atom Service klienci otrzymują najskuteczniejsze systemy sygnalizacji włamania i napadu dostosowane do każdego rodzaju obiektu.

ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Systemy alarmowe powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia każdej posesji. Jak wskazuje ich nazwa, mechanizm ma za zadanie zaalarmować otoczenie o nadchodzącym zagrożeniu. Jego najbardziej rozpowszechnioną odmianą są znane wszystkim kierowcom autoalarmy. Warto jednak zastanowić się nad podobnym zabezpieczeniem domu lub przedsiębiorstwa.

Znakomitą funkcją dostępną w wielu systemach alarmowych jest fakt, że po ogłoszeniu ostrzeżenia oprogramowanie od razu wysyła informację do firmy ochroniarskiej lub służb porządkowych. Dzięki temu odpowiednie organy od razu zostają poinformowane o obecności intruza, co ułatwia jego złapanie. Jest to tym ważniejsze, jeśli włamywacz zdążył zabrać z posesji jakieś cenne przedmioty.

SYSTEM WŁAMANIA I NAPADU TRÓJMIASTO

systemu włamania i napadu. Do wykonywania systemów wykorzystywane są produkty pochodzące od wiodących na rynku producentów urządzeń alarmujących. Dzięki temu klienci zyskują pewność najwyższej jakości urządzeń detekcyjnych i rejestracyjnych. Ponadto, wieloletnie doświadczenie pracowników firmy jest dodatkową gwarancją uzyskania skutecznego i bezpiecznego systemu detekcji intruzów.